Lažybos internetu GGBet svetainėje

Esports lažybos

GG.Bet mes mėgstame vaizdo žaidimus. Todėl mūsų asortimente rasite daugybę eSporto statymų. Galite lažintis dėl Dota 2, Counter-Strike 2, League of Legends, Fortnite, Warcraft III, StarCraft II, Rainbow Six, FIFA ir daugelio kitų.

Šiuose žaidimuose vyksta daugybė įvykių. Visus juos rasite mūsų svetainėje, įskaitant:

 • Pagrindinius – The International, CS Major, Worlds ir kt;
 • Mažesnes – Europos profesionalų lygą, Sigma taurę ir kitas nereikšmingas varžybas.

Nepriklausomai nuo įvykio ir rungtynių, už kurias statote, garantuojame aukščiausius koeficientus. Kad juos sukurtume, prieš rungtynes atliekame išsamią analizę. Tada šiek tiek pakeliame koeficientus. Tai leidžia mums pritraukti daugiau klientų, o jums – didesnes pergales.

Sporto lažybos lažybų bendrovėje GGBet

Tradicinės sporto šakos yra populiariausios GGBet. Tai tenisas, futbolas, amerikietiškas futbolas, regbis, krepšinis, MMA, ledo ritulys, badmintonas ir kitos. Jų varžybų yra daug, o populiariausios yra šios:

 • Futbolas – dešimtys konkrečių šalių varžybų (įskaitant Lietuvą), UEFA Europos lyga, Čempionų lyga, Europos konferencijų lyga ir kt;
 • Tenisas – vyrų ir moterų ITF varžybos, Billie Jean King taurė, ATP ir kt;
 • Tinklinis – daugybė konkrečioms šalims skirtų varžybų ir Europos turnyrų, tokių kaip Čempionų lyga ir Baltijos lyga.

Šių varžybų šansai tokie pat dideli kaip ir e. sporto. Taigi, jei nuspręsite atlikti statymus GGBet Sports, visada gausite šiek tiek didesnį pelną.

Pasirinkite vieną iš dešimčių galimų lažybų rinkų

GGBet lažybų pasiūla yra įvairi. Mes siūlome dešimtis lažybų rinkų, apimančių visus rezultatus. Be to, jos skiriasi pagal sudėtingumą.

ggbet odds

Rinką galite pasirinkti pagal savo turimus įgūdžius. O kai tapsite geresni, pereikite prie sudėtingesnių rinkų ir gaukite daugiau pinigų. Pažvelkime į jas.

Rungtynių nugalėtojas arba 1×2

Statykite už rungtynių nugalėtoją. Ši lažybų rinka yra paprasčiausia, o jos koeficientai – vidutiniai. Ji tinka pradedantiesiems.

Virš/žemiau (iš viso)

Statykite už tai, ar rezultatas viršys, ar neviršys tam tikro skaičiaus. Pavyzdžiui, žaidžiamos futbolo rungtynės. Mes pateikiame prognozę, kad bendras jo rezultatas bus 5, o jūs turėtumėte nuspėti, ar jis bus didesnis, ar mažesnis.

Lažybos dėl handicapo

Varžybų rungtynės dažnai būna nelygios. Tokiu atveju taikome handicapo rinką, kad išlygintume šansus. Ji sumažina silpnesnio vieneto pergalės sąlygą.

Pavyzdžiui, artėjančiose futbolo rungtynėse žaidžia komandos A ir B. Pirmoji komanda yra daug stipresnė. Tokiu atveju B komandai nereikės įmušti daugiau įvarčių nei A komandai, kad jūsų statymas dėl B komandos laimėtų. Vietoj to komanda B turi būti vienu įvarčiu mažesnė (arba kitaip, atsižvelgiant į komandų įgūdžių skirtumą).

Lažybos dėl įvarčių, įvarčių pusių ir įvarčių partijų

Statykite už tai, kas laimės setą, pusę ar partiją. Ši rinka savo sudėtingumu panaši į rungtynių nugalėtojų rinką. Tačiau joje reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip nuovargis.

Papildomi sporto rezultatai

Be to, galite lažintis dėl konkrečių sporto šakų rinkų. Tai yra:

 • Ar komanda gaus raudoną kortelę;
 • Kas pirmas užfiksuos krepšinio ataką;
 • Statymai dėl geriausio vartininko;
 • Geriausią gynėją ir kt.

Šių dalykų prognozavimas reikalauja daugiausia analizės ir įgūdžių. Atitinkamai jie yra labai naudingi.

Unikalūs statymų už eSporto rungtynes tipai

Taip pat turime konkrečių žaidimų rinkų, skirtų eSporto lažyboms, pvz:

 • MVP;
 • CS 2 pistoleto raundo nugalėtojas;
 • Komanda, kuri Dota 2 žaidime nužudys pirmąjį Roshaną;
 • Komanda/žaidėjas, kuris pirmas nugalės League of Legends žaidime, ir kt.

Kaip ir sporto papildomos rinkos, jos skiriasi priklausomai nuo žaidimo. Be to, jos taip pat labai palankios rizikai.